A topnotch WordPress.com site

Stogo danga

ImageBe stogo joks namas nebūtų apsaugotas nuo drėgmės, karščio, šalčio ar triukšmo. Jis taip pat yra svarbi namo eksterjero dalis. Labai svarbu, kad medžiagos, naudojamos stogo dangai, būtų kokybiškos.

Stogo danga būna įvairiausių rūšių: nuo klasikinės iki sukurtos naujausiomis technologijomis. Lietuvoje populiariausias yra šiferis, keramikinės čerpės, taip pat metalinė danga.

Perkant stogo dangą – reikia nepamiršti nusipirkti ir vėjelenčių, lietaus nuvedimo sistemos, lakštų, kraigo bei tvirtinimui skirtų detalių. Taip pat ant stogo reikės įmontuoti anteną, ventiliacinius kaminėlius bei saugos priemones, tokias kaip kopėtėlės, laiptukai, sniego gaudytuvai ir t.t.

Jei mažai nusimanot apie tai, kokios medžiagos yra kokybiškos ir ko reikia, norint turėti tvirtą, ilgaamžį ir kokybišką stogą – būtinai pasitarkite su specialistais, šioje srityje turinčiais daug patirties. Taip sutaupysite ir laiko, ir nervų. Šios srities meistrai sudarys stogo rengimo sąmatą, parinks kokybiškas ir jums tinkamiausias medžiagas.

Beje, stogas sudaro apie ketvirtį viso namo kainos, todėl labai svarbu kruopščiai priimti su stogu susijusius investicinius sprendimus. Juk norite, kad namas ilgai tarnautų, o tai didele dalimi priklauso nuo stogui naudojamų medžiagų, jų kokybės bei meistrų profesionalumo. Čia negali būti jokių mėgėjiškų eksperimentų, nes klaidos gali turėti rimtų pasekmių, dėl kurių teks darbus daryti iš naujo ir taip išleisite tik dar daugiau pinigų. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: